Miłosne historie

Czy warto wybrać się na plenerową sesję ślubną?

plener ślubny w Lanckoronie

ślubny plener, w kilka dni po ślubnych uroczystościach. Zakładają raz jeszcze stroje i stają przed obiektywem fotografa ślubnego, ale już bez nerwów, zgiełku, zupełnie intymnie i na luzie. Są pary, które pytają, czy warto organizować ślubną sesję fotograficzną? Odpowiadamy: warto!

Sesja plenerowa po ślubie. Czy warto?

Prawie wszystkie młode pary decydują się na ślubny plener, w kilka dni po ślubnych uroczystościach. Zakładają raz jeszcze stroje i stają przed obiektywem fotografa ślubnego, ale już bez nerwów, zgiełku, zupełnie intymnie i na luzie. Są pary, które pytają, czy warto organizować ślubną sesję fotograficzną? Odpowiadamy: warto! Jest to w wielu wypadkach ostania okazja do założenia weselnych ciuchów. W wielu wypadkach, jest to pierwsza okazja, by razem stanąć przed obiektywem.

Dokąd wybrać się na ślubny plener?

Na Wasz ślubny plener możemy wybrać dowolne miejsce. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Na samym początku warto zastanowić się, czy bardziej odpowiadają Wam: przyroda, góry, woda, las, łąki, czy lepiej czujecie w przestrzeni miejskiej, zorganizowanej ludzką ręką. 

Wszystkie wyjątkowe miejsca w Polsce są w zasięgu kilkugodzinnej podróży samochodem. Dużo wrażeń i niesamowity efekt przynieść może sesja ślubna za granicą. Kilkadziesiąt, kilkaset kilometrów dzieli nas od niesamowitych plenerów w Czechach czy na Węgrzech i Słowacji. Odpowiednio wcześnie zaplanowana i zorganizowana sesja ślubna może odbyć się na południu Włoch. A co byście powiedzieli na sesję ślubną na greckiej wyspie? I to bez wydawania ogromnych pieniędzy. Ale sporo interesujących i fotogenicznych miejsc znajduje się zupełnie blisko!

Sesja ślubna w plenerze. Jak się przygotować?

Sesja ślubna nie wymaga aż tak wielkich przygotowań, jak ślubna ceremonia. Warto jednak zadbać o makijaż, nieco mocniejszy niż na codzień. Pary najczęściej decydują się na sesję plenerową w ślubnych strojach ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w ślubny plener wybrać się w luźnych ciuchach. Można też podzielić plener na część oficjalną i tę mniej oficjalną. Jeżeli sesja zaplanowana została na chłodne miesiące, warto dobrze i ciepło się ubrać, zadbać o wygodne i ciepłe obuwie, zwłaszcza, jeśli w planie są góry.

Jak wyglądają sesje w zielonakropka.pl?

W odpowiedzi na to pytanie z pomocą przychodzą nasi cudowni klienci i ich opinie. Zachęcamy do ich lektury. Wybraliśmy kilka fragmentów, które odnoszą się do plenerowych sesji ślubnychzielonakropka.pl. Anna i Kamil zaufali nam w kwestii wyboru miejsca na ślubny plener: Nie mieliśmy miejsca, a pogoda nie pomagała nam w podjęciu decyzji. Dobrze, że Monika! Warto jej zaufać, wie co robi. Samo miejsce, które nam zaproponowała, zapierało dech w piersiach! Natalia i Mateusz zwrócili uwagę na sposób, w jaki fotografujemy: Monika jest osobą uśmiechniętą i dyskretną, nie czuć przy niej skrępowania, dlatego zdjęcia też wychodzą naturalnie, bez spiny. Polecam i zawsze będę polecać! Agnieszka i Bartek opisali pewną ekstremalną sytuację, bo i takie się zdarzają, podczas walki o piękne zdjęcia: Dla nas przedarli się przez zarośla, żeby lepiej uchwycić światło nad zatoką. 

Sesja ślubna w okolicach Krakowa.

Jura Krakowsko - Częstochowska ze swoimi wapiennymi skałami i ruinami zamków. Tatry i Podhale, z widokiem na Tatry. Beskidzkie szczyty i urokliwe dolinki z wodospadami. Na południu Polski znajdziemy wiele urokliwych i fotogenicznych miejsc. Na zdjęciach jedno z naszych ulubionych. Miejsce z niesamowitym klimatem. Surowa ludzka działalność harmonijnie przeplata się z przyrodą. Ola i Adam na miejsce swojej plenerowej sesji ślubnej wybrali otoczenie Willi Tadeusz w Lanckoronie, niedaleko Krakowa. 

Ślubna sesja plenerowa w okolicach Krakowa

jakie miejsce na plener ślubny polecacie

fotograf ślubny Andrychów

fotografia ślubna ANdrychów

Willa Tadeusz w Lanckoronie

zdjęcia ślubne forest wedding

zdjęcia ślubne Andrychów Wadowice Kraków

plener ślubny w okolicach Krakowa

Jakie miejsce polecacie na plener ślubny

ślub w willi tadeusz

plener ślubny w Lanckoronie

jak się dobrze przygotować do pleneru ślubnego

fotograf na ślub kogo polecacie Andrychów Bielsko Kraków Katowice

fotografia ślubna Andrychów

fotograf na ślub Andrychów Bielsko Kraków Katowice

plener ślubny czy warto

zdjęcia ślubne Andrychów

naturalne zdjęcia ze ślubu

zdjęcia ślubne bez spiny

polecany fotograf Kraków Katowice

wedding photographer Andrychów Bielsko Kraków Katowice

fotograf ślubny Andrychów Bielsko Kraków Katowice

zdjęcia ślubne Zator

fotografia ślubna Wadowice