Wesele w Dworek New Restaurant

przyjęcie w dworek new restaurant, fotografia slubna bielsko, slow wedding

Kiedy przyjechaliśmy do pracy, Straconka budziła się do życia w sobotni poranek. Przywitało nas ciepłe, październikowe słońce i ciepło rodzinnego domu Pawła. Z okna na parterze widać było wyraźny zarys Magurki. Wyjątkowa dbałość o szczegóły, ciepła, rodzinna atmosfera, wszystko to sprawiło, że efekty pracy, którą w przygotowanie przyjęcia włożyli Edyta i Paweł były imponujące. Zobaczcie reportaż z tego wyjątkowego ślubu!

Czytaj więcej...

Czy warto wybrać się na plenerową sesję ślubną?

plener ślubny w Lanckoronie

ślubny plener, w kilka dni po ślubnych uroczystościach. Zakładają raz jeszcze stroje i stają przed obiektywem fotografa ślubnego, ale już bez nerwów, zgiełku, zupełnie intymnie i na luzie. Są pary, które pytają, czy warto organizować ślubną sesję fotograficzną? Odpowiadamy: warto!

Czytaj więcej...

Sesja z alpakami

sesja ślubna z alpakami, grabowska models, fotografia ślubna Bielsko Biała

Przedstawiamy wam efekty efekty stylizowanej sesji ślubnej. Wspólnie z grupą firm z branży weselnej udało się stworzyć coś, co być może stanie się dla Was, przyszłych nowożeńców, inspiracją. 

Czytaj więcej...

Wesele w górach. Rustykalne przyjęcie Sylwii i Tomka. Plener ślubny w górach

wesele na kocierzu, forest wedding, wesele w stylu rustykalnym

Nie pierwszy raz przyszło nam fotografować ślub ślubnych fotografów. - To świetnie - pomyśleliśmy po tym, jak Sylwia i Tomek zdecydowali się na nas i opowiedzieli o swoich planach na rustykalne przyjęcie na Kocierzu. Lubimy wyzwania. I tak, równolegle, Sylwia i Tomek przygotowywali się do wesela, a my pracowaliśmy nad pomysłami na fotoreportaż. I wreszcie nadszedł 15 dzień sierpnia. Dzień, w którym spotkaliśmy się z Sylwią i Tomkiem na ich ślubie.

Czytaj więcej...

5 powodów, dla których warto wybrać się na zdjęcia do Włoch

top wedding photographer Warsaw, Cracow, plener ślubny we Włoszech

Ewa i Szymon na sesję plenerową wybrali Polignano a Mare, niewielkie miasto z bogatą historią we włoskiej Apulii. Dzień w Polignano a Mare zaczyna się malowniczym wschodem słońca, które wznosi się powoli nad Adriatykiem. Miasteczko położone jest na skalnym klifie. To miejsce o pocztówkowej wręcz urodzie. Do tego wspaniała włoska architektura, klimat, rośliny, morze a przede wszystkim ludzie. W Polsce znajdziemy setki cudownych miejsc, idealnych na niebanalną sesję fotograficzną. Chcielibyśmy Was jednak zachęcić do przygody, jaką jest sesja ślubna za granicą. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto to zrobić. Prezentujemy Wam także efekt naszej ostatniej sesji poślubnej we włoskim Polignano a Mare.

Czytaj więcej...

Ślub w Krakowie i rustykalne przyjęcie w stodole. Folwark Wiązy

Rustykalne przyjęcie weselne Folwark Wiązy fotograf ślubny Kraków

- Na przyjęcie zapraszamy gości do Folwarku Wiązy, wesele będzie w stylu rustykalnym - usłyszeliśmy od Gosi i Andrzeja. Nie było w nas odrobiny nawet wątpliwości, że czeka nas coś wyjątkowego. Coś, co nie zdarza się często. Jakie były nasze oczekiwania i wyobrażenia? Wiedzieliśmy niewiele. Słyszeliśmy o Folwarku Wiązy jako o świetnym miejscu na wesele w okolicach Krakowa. Każdy dobry fotograf ślubny z Krakowa to potwierdzi. Obejrzeliśmy wiele wyjątkowych zdjęć ślubnych, które powstawały podczas rustykalnego przyjęcia weselnego w Folwarku Wiązy. Jednak, jak zwykle to bywa, rzeczywistość, czyli przyjęcie weselne Małgorzaty i Andrzeja w "wiązach", przerosła nasze wszelkie oczekiwania, domniemania i przypuszczenia.

Czytaj więcej...

Za co kochamy piasek? Wyjątkowa ślubna sesja plenerowa

Fotograf na ślub Kraków Andrychów Bielsko kogo polecacie?

Jedyne takie miejsce w Polsce, scenografia dla polskiej superprodukcji  „Faraon”, wojskowy poligon, olbrzymia połać piasku, trochę skąpej roślinności. Tylko tyle, a może aż tyle ma do zaoferowania fotografom i fotografowanym Pustynia Błędowska, polska Sahara.

Czytaj więcej...

Gdzie w Nowej Hucie można zrobić takie zdjęcia? Narzeczeńska sesja w Krakowie

Spotkaliśmy się przypadkiem. Ania wpisała w internetową wyszukiwarkę hasło fotograf ślubny Kraków, a potem jakoś to szybko poszło. List, telefon, rozmowa, spotkanie. I tak oto powstał ten wielkomiejski fotoreportaż z Anią i Tomkiem.

Czytaj więcej...

Podróż po śnieg, krokusy i słońce. Sesja Karoliny i Kamila w Dolinie Kościeliskiej

Sesja narzeczeńska w Tatarch, fotograf ślubny Kraków

Nim tatrzańskie polany zapełniły się tysiącami krokusów (i tysiącami ich wielbicieli) udało nam się wykonać tę wyjątkową sesję narzeczeńską. Zadanie nie było łatwe, bo Karolina i Kamil chcieli trochę śniegu, a o śnieg w tych czasach niełatwo. Zdjęcia w górach to zawsze wyzwanie. Wybór padł na Dolinę Kościeliską i Wąwóz Kraków. I tak w kwietniowy poranek ruszyliśmy na szlak. Tatry obłaskawiły nas pięknym światłem i dały zaczerpnąć ze swojego krajobrazu pełną garścią. Znaleźliśmy też śnieg! Chcielibyśmy kiedyś wrócić do Kościeliskiej z aparatem. Sesja fotograficzna w górach to zawsze piękne widoki, przyroda, gra światła z cieniem i...zdrowe, górskie powietrze!

Czytaj więcej...

Kolorowe Jeziorka - cudowna sesja plenerowa Sabiny i Przemka

sesja plenerowa slubna kolorowe jeziorka
Zaplanowaliśmy ten wyjazd. Zaplanowaliśmy termin, sprawdziliśmy prognozy, wyznaczyliśmy sobie najszybszą i najwygodniejszą trasę, a nawet postoje i posiłki po drodze. Od dawna chcieliśmy już się wybrać w to miejsce. Ciężko się wstaje o 3 nad ranem, zwłaszcza kiedy myśl o podróży nie daje do późna zasnąć, ale za to podróż przebiegała spokojnie. Niewielki ruch, trochę mgły, da się przeżyć. Wszystko zgodnie z planem. Dojechaliśmy. Samochody zostały na niewielkim parkingu, a my ruszyliśmy w kierunku wskazywanym przez strzałki. Po kilku krokach w głąb lasu nasz plan legł w gruzach, posypał się, przestał istnieć. Jednak nie przewidzieliśmy wszystkiego! Nie przewidzieliśmy tego, jak pięknie wyglądać będzie w lesie o poranku Sabina. Nie spodziewaliśmy się tego, że Sabina i Przemek, choć znają się od wielu, wielu lat, to rozmawiają ze sobą z taką fascynacją i uczuciem, jakby poznali się przed chwilą. - Nie wiem skąd, ale od zawsze wiedziałem, że Sabina będzie moją Żoną - wyznał nam podczas tej sesji zdjęciowej Przemek. Takich wyznań i takich rozmów w tym dniu było więcej. Nie zdawaliśmy sobie w końcu sprawy z tego, jak cudowne miejsce wybieramy na plener. Jak piękne są kolorowe jeziorka i ich otoczenie. Nie wiedzieliśmy, że można w ciągu kilku godzin przenieść się w taki las, który mógłby posłużyć za scenerię dla wszystkich bajek świata! I tak na zdjęciach, zachwycie, rozmowie, mijały nam godziny. Wolni od miejskiego zgiełku, w lesie, wśród drzew, wody, gór i legend.

Przyjęcie w rustykalnym stylu z elementami boho, Dworek Belweder - Dominika i Tomek

plener ślubny Pustyni Błędowska fotograf ślubny Kraków Bielsko Andrychów

- Pod niebem wielkich miast swój zgubisz ślad, osiągniesz to, co chcesz, za rok, za parę lat - Dominika wzięła do ręki mikrofon i zaśpiewała tę piękną piosenkę z repertuaru Ireny Santor swoim rodzicom. - Lecz gdy zdobędziesz wszystko już, z dalekich stron kiedyś wrócisz tu - śpiewała dalej. Nietrudno się domyślić, jaką te słowa i to wykonanie wzbudziły reakcję. Emocje sięgnęły zenitu. Piękno w najczystszej postaci! Dominika i Tomek na codzień mieszkają w Krakowie, ale na ślub wrócili do Tarnobrzega, do swoich rodzinnych stron. Wymarzyli sobie uroczystość w stylu "boho" i marzenie to zrealizowali z naddatkiem. Dominika ubrana była w urzekającą suknię Anna Kara. Prosta suknia podkreślała znakomitą figurę. Całość uzupełniał półwianek z pachnącą piwonią oraz bukiet boho z tęczą barw piwonii, chabrów, eustomy i eukaliptusa. I tak ten ciepły, lipcowy dzień upływał w luźnej, swobodnej i radosnej atmosferze. Po pięknej ceremonii w kościele Dominika i Tomek ugościli nas w Dworku Belweder w Chmielowie. Rustykalne detale, na stołach bukiety z polnych kwiatów, wszystko dopracowane i przemyślane, z inwencją i ze smakiem. Na belach słomy zaaranżowany został stół z wiejskim jadłem i tradycyjnymi napojami.

Czytaj więcej...

Sesja plenerowa w lesie, Puszcza Niepołomicka. Asia i Tomek

 sesja plenerowa slubna w puszczy niepolomickiej
Miejsce na sesję ślubną to wybór Joanny i Tomasza. Miała być natura, na tyle dzika, na ile możliwe jest dziś znalezienie dzikiego skrawka zieleni w pobliżu Krakowa. Rozpoczęły się poszukiwania idealnego miejsca na ślubny plener. Puszcza Niepołomicka, choć poprzecinana gęstą siecią dróg i dróżek, choć pełna kolarzy, rolkarzy, chodziarzy i biegaczy, spełniła się w tej ?dzikiej? roli doskonale. Bo jak się ma w sercu dzikość?Resztę zrobiło słońce. Ciepłe, jeszcze nie jesienne ale już nie letnie. Tak ciepłe, jak Joanna, tak ciepłe, jak Tomek. Współpraca ze słońcem podczas tej sesji plenerowej układała się znakomicie! Z Naszą Parą także. Wejdźcie z nami do tego prastarego lasu i skosztujcie sierpnia.

Ślub pełen wzruszeń - Patrycja i Jakub

 romantyczna sesja zdjeciowa, zdjecia slubne
Patrycja przygotowywała się do ślubu w domowym zaciszu, w miejscu, które zna i lubi. Wyjątkowa uroda wymaga tylko, a może aż, delikatnego podkreślenia. Sprawne dłonie i zmysł wizażystki poradziły sobie z tym zadaniem perfekcyjnie. Później już tylko suknia i oczekiwanie. Pierwsze łzy wzruszenia popłynęły, kiedy Kuba przyjechał z bukietem do Patrycji i zobaczył ją czekającą na schodach. Wzruszające były słowa i gesty, jakimi rodzice błogosławili dzieci, które opuszczają rodzinny dom. Łzy towarzyszyły Patrycji i Kubie także wtedy, kiedy patrząc sobie w oczy wypowiadali słowa małżeńskiej przysięgi. Taka jest fotografia ślubna. Dotyka wzruszenia. Zatrzymuje przemierzające policzki łzy w połowie drogi. Zatrzymuje na zawsze spojrzenia, zwłaszcza te, których nikt inny nigdy by nie zobaczył. Ceremonia ma się ku końcowi. I tak oto wzruszenie wraz z przekroczeniem progu kościoła w Grojcu ustąpiło radości. Prócz wzruszenia i emocji, których nie sposób zmierzyć żadną ze znanych miar, na zdjęciach ze ślubu i wesela Patrycji i Kuby znajdziecie radość, szampańską zabawę i miłość, dużo miłości. Na miłość ?zwalimy? też perfekcyjny rytm i bieg zdarzeń w tę pamiętną, majową sobotę. Od przygotowań w domu Patrycji po przyjęcie w Park Hotel Łysoń, przy dźwiękach doskonałego zespołu VEGA. Proste, szczere wzruszenie, nieudawane gesty, spojrzenia.... to reportaż, który ogląda się sam. To reportaż, do którego się wraca.

Sesja narzeczeńska na Starym Mieście - Asia i Mariusz

 sesja narzeczenska, sesja przed slubem na bielskiej starówce
Z Joanną i Mariuszem na kilka miesięcy przed ich ślubem odwiedziliśmy Bielsko. Nad Niprem, Waryńskiego (tak, to ten ze starej stuzłotówki), Podcienie, Rynek, Schodowa. Wystarczy krótki spacer wokół bielskiej starówki i można bardzo, bardzo polubić to miasto. Bielsko ma coś z gwarnych, wielkich metropolii a jednocześnie coś prowincjonalnego, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Coś, co sprawia, że czas biegnie tu jakby wolniej, jakby oddalił się od głównego nurtu. Może to za sprawą ciągle niewyremontowanych kamienic (oby jak najdłużej), może to te góry wokół a może ci ludzie, którzy ciekawie się sobie przyglądają, czasem się uśmiechną. Gdybyśmy mieli listę ?most preferred?, to Bielsko byłoby w czołówce miejsc wybieranych na fotograficzne sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie. I tak spacerowaliśmy z Joanną i Mariuszem, rozmawialiśmy, czasem przystawaliśmy a to na schodach, a to przy odrapanym murze, w zaułku, na podcieniach. Wszędzie, gdzie objawiał nam się ten ?fotogeniusz? Bielska. A na koniec stanęliśmy na zamkowym murze, na przeciwko Poczty i przez chwilę wydawało się nam, że dołem właśnie przejechał bielski tramwaj?

Sesja plenerowa w Skalnym Mieście - Klaudia i Jakub

 skalne miasto sesja plenerowa slub Andrychow
Jak robi się takie zdjęcia? To bardzo proste. Kawa o 2:30 w nocy smakuje wyśmienicie. Wizażystka przy pracy o trzeciej nad ranem mimo wszystko się uśmiecha. Potem 400 km odpoczynku na tylnym siedzeniu samochodu pędzącego najpierw autostradą, a później krętymi drogami przez Sudety. I jesteśmy. Wchodzimy do Miasta. Jesteśmy tu po raz pierwszy. Niesamowite wrażenie. Pierwsze kadry, wschodzące słońce, jeszcze prawie sami, bez tłumów. Zaczyna się niesamowity spacer z Klaudią i Jakubem po mieście wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju. Po czeskim, Adrszpaskim Skalnym Mieście. Na dłuższą chwilę zostawiamy wszystko. Jesteśmy sami. Skały, przyroda, Słońce, aparat i miłość Klaudii i Jakuba, objawiająca się w różny sposób. Gestem, spojrzeniem, uśmiechem, a czasem słowami: Chodź, mój Kubiczku.

Plenerowy ślub nad brzegiem jeziora - Sylwia i Piotrek

 Verdi slub plenerowy
Piękna, prosta suknia, która doskonale układała się w tańcu to autorski projekt Sylwii, naszej Pani Młodej. Sylwia i Piotr zaplanowali tę plenerową uroczystość w najdrobniejszych szczegółach, a cały świat w tym planowaniu im sprzyjał. Na ślub wybrali piękne miejsce nad brzegiem jeziora. Był biały dywan, roześmiani goście, piękne czerwcowe Słońce, które zamieniło się w kilka chwil po ceremonii w niezwykle fotogeniczną wichurę! Uwielbiamy plenerowe śluby w czerwcu. Pięknie było. Sami zobaczcie.

Przyjęcie DIY w Willi Tadeusz - Aleksandra i Piotr

 Fotografia ślubna Lanckorona Willa Tadeusz
Uwielbiamy takie klimaty! Za nami ślub w Lanckoronie oraz przyjęcie w stylu DIY w Wilii Tadeusz. Za dekoracje odpowiedzialna była Ania, siostra Pani Młodej. Do pracy ruszyła cała rodzina. Na zdjęciach zobaczycie, jak wyszło. Rewelacja!? Do tego magiczne wnętrza najstarszego pensjonatu w Lanckoronie - Willi Tadeusz. Willa rozświetlona światełkami wyglądała bajecznie. A w fotobudce obowiązkowo zdjęcie w masce konia. Bo koń musi być! Z przyjemnością zapraszamy na fotograficzną podróż do Lanckorony, do Willi Tadeusz razem z Aleksandrą i Piotrem.

Ślub w Katowicach, sesja w Przemyślu i Krasiczynie - Hania i Tomek

 Krasiczyn, Przemysl, Kronika Wypadkow Milosnych
Coś w tym ślubie było niesamowitego. Do dziś zastanawiamy się co. Może wyczuwalny w każdym momencie szacunek wobec drugiej osoby, rodziny, tradycji, miejsc? Może ten szczególny rodzaj taktu, którego doświadczyliśmy podczas zdjęć? A może to cegły, z których zbudowano katowicką świątynię. A może to Przemyśl ze swoimi siedmioma wzgórzami, historią i ogrodem babci? Zapraszamy do katowickiego kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła na niesamowite kazanie i piękną, wypowiedzianą prosto w oczy przysięgę. Zapraszamy na przyjęcie pełne tańca (na mistrzowskim poziomie) w katowickim ?Odlocie?! Koniec reportażu to mistyczna podróż do krainy dzieciństwa, na Wschód. Zapraszamy na spacer po parku w Krasiczynie, a potem wędrówkę ulicami Przemyśla. Zielonakropka przedstawia ślubną historię Hani i Tomka.

Sesja plenerowa na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - Justyna i Jakub

 sesja na jurze krakowsko-czestochowskiej
Czy warto było wstawać wcześnie? Czy warto było jechać tyle kilometrów? Zawsze warto - odpowiadamy. Z Justynką i Kubą znamy się od... kilku sesji fotograficznych. Długo zastanawialiśmy się, dokąd się wybrać. Robiliśmy już wspólnie kilka sesji, za każdym razem w innym miejscu. Bardzo chcieliśmy, żeby znów było inaczej. Wybraliśmy się wcześnie rano licząc na wschód. Słońca jednak nie było ale za to poranne mgiełki, wapienne skały i przyroda po prostu zachwyciły.  Zobaczcie :)

Sesja plenerowa w Bielsku - Paulina i Robert

 na starym miescie w Bielsku-Bialej, na podcieniach
Sezon w pełni. Mamy dużo, dużo pracy ale znaleźliśmy chwilę, by przedstawić Wam Paulinę i Roberta.  Maj uznawany jest (zupełnie słusznie!) za najpiękniejszy miesiąc w roku. Nazywany jest też miesiącem zakochanych.  I własnie wśród tej majowej, świeżej zieleni Paulina szykowała się do ślubu. Przygotowania w ogrodzie cudownie wychodzą na zdjęciach. Pewnie będziemy zachęcać inne Pary do skorzystania ze spokoju, jaki w tym, mimo wszytko stresującym dniu, niesie ze sobą zieleń ogrodu. Plener zaczęliśmy o wschodzie słońca, bo kto rano wstaje ... ten ma piękne światło! Poranek  to również puste uliczki bielskiej starówki. Chodźcie z nami i obejrzyjcie historie ślubną Pauliny i Roberta.
ślub: Kościół Świętych App. Szymona i Judy Tadeusza w Nidku przyjęcie: Karpik grał: Talizman film: AnMa

Sesja plenerowa w Lanckoronie - Natalia i Mateusz

 sesja plenerowa w Lanckoronie Willa Tadeusz Dolina Cedronu
Natalię i Mateusza już znacie. Widzieliście ich zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Teraz są już po ślubie:) Na zdjęcia umówiliśmy się o wschodzie Słońca w Lanckoronie. Zależało nam na tym, żeby rynek tego historycznego miasteczka był pusty, ale przede wszystkim chodziło nam o "złapanie" pierwszych promieni wschodzącego słońca. Lanckorona, zgodnie z przewidywaniami, zachwyciła! Delikatne promienie słońca przemykały między chatkami i sympatycznie oświetliły nam ruiny zamku na wzgórzu nad miastem (tak, tak, wiemy, Lanckorona stara się podobno o przywrócenie praw miejskich:)

Sesja narzeczeńska w Krakowie - Gosia i Christian

 Sesja randkowa w Krakowie, Wawel, Hotel Copernicus
Spotkaliśmy się na Kanoniczej, by z dachu pewnego bardzo ważnego dla Gosi i Christiana budynku zerknąć na budzący się do życia Kraków. I wyruszyliśmy w podróż przez miejsca i wspomnienia, by trafić w końcu na krakowski Kazimierz. Dzielnica zmienia się. Ciągle przybywa nowych i odnowionych budynków, ale wystarczy zboczyć nieco z uczęszczanych tras i wejść w jedną z wielu bram, by ukazał się nam inny świat. Świat nieodmalowany, nieodremontowany, świat kazimierskich podwórek, gdzie czas jakby się zatrzymał i płynie sobie powoli, znacznie wolniej niż ten poza podwórkiem.

Ślub Wadowice, plener w Pałacu Goetz - Jagoda i Kamil

 Pałac Goetzów w Brzesku sesja ślubna
Bardzo ucieszyliśmy się z wiadomości, że na sesję zdjęciową Jagody i Kamila pojedziemy do Brzeska, do Pałacu Goetzów. Od dawna wiedzieliśmy, że pałac po remoncie zmienił się w wysokiej klasy hotel i trudno zorganizować tam zdjęciową sesję. Goście, spotkania, bale, konferencje... A jednak fortuna i tym razem okazała się dla nas łaskawa! Okazało się, że Pałac jest przez chwilę pusty bo miejsce to opuściła....ekipa z Bollywood! Piękne wnętrza, owiane legendą miejsce. A my tam byliśmy! Odnowione z pietyzmem pałacowe wnętrza już nie raz inspirowały filmowców i fotografów. Zanim uda się Wam obejrzeć bollywoodzki film "Fitoor", który był kręcony w pałacowych wnętrzach, zerknijcie na ten fotoreportaż.
Ślub: Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach, Przyjęcie : Hotel Badura, Grał: Remedium Band, Sesja Plenerowa: Pałac Goetzów Okocimskich w Brzesku

Styczniowy ślub i sesja plenerowa na lodowisku - Basia i Jarek

 zimowa sesja ślubna Kraków Bielsko
To już karnawał, ale wszędzie jeszcze dużo Bożego Narodzenia. Świątecznie ozdobiony kościół, lampki, choinki, a przede wszystkim radosna atmosfera. Do tego przyjęcie weselne na którym panowała atmosfera jak na świątecznym spotkaniu rodziny, przyjaciół i dobrych znajomych połączone z karnawałowym szaleństwem :). Dlatego tak lubimy śluby w styczniu! ? Podczas sesji w plenerze mocno zmarzliśmy, ale udało nam się uchwycić odrobinę styczniowego słońca.
Ślub: Kościół św. Jana Chrzciciela w Rudzicy; Przyjęcie: Gościniec Szumny Jaworze; Grał zespół: Sonata; Sesja plenerowa: Czarny Groń

Sesja randkowa na Żarze - Natalia i Mateusz

 sesja radnkowa na gorze zar w miedzybrodziu
Dokąd najlepiej wybrać się na zdjęciową sesję randkową albo ślubny plener fotograficzny? Najlepiej odwiedzić te miejsca, z którymi jesteśmy w jakiś sposób związani. Miejsca, które, odwiedzaliśmy w dzieciństwie, miejsca, które były świadkiem jakiegoś szczególnego wydarzenia, pierwszego zachwytu, wyznania, pocałunku. Zdjęcia w takim miejscu zyskają dodatkowy wymiar. Z Natalią i Mateuszem na sesję randkową wybraliśmy się na Żar. Dlaczego na Żar? Ta popularna góra była ?świadkiem? pierwszej randki naszej przyszłej młodej pary. To nic, że zjedli wtedy najgorszą pizzę w życiu, bo to nie pizza była wtedy najważniejsza! A my jeszcze raz zachęcamy do korzystania z możliwości, jakie daje randkowa sesja fotograficzna, czyli spotkanie ze ślubnym fotografem jeszcze przed ślubem.

Ślub w Kętach, sesja w skansenie - Kinga i Michał

 skansen w wygielzowie - zdjecia slubne
Wolny od pracy weekend w sierpniu. To miały być moje wakacje. Już planowaliśmy wyjazd, kiedy przyszedł e-mail z pytaniem o ten właśnie termin. Lubię swoją pracę, więc odpowiedź mogła być tylko jedna. -Termin jest wolny!- Na wakacje w sierpniu nie pojechaliśmy i to była dobra decyzja. Dzięki temu poznałam bardzo sympatycznych, życzliwych, skromnych i zakochanych ludzi - Kingę i Michała. Do ślubu pojechali "maluchem", a Michał poszedł do ołtarza w trampkach. Kinga też chciała, ale skończyło się na trampkowej sesji plenerowej w skansenie w Wygiełzowie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć a Kindze i Michałowi życzę dużo szczęścia i...tyle dzieci, ile na tabliczkach:). P.S. Najbliżsi przyjaciele i rodzina bawili się w Kętach, grał DJ Sigma.

Ślub w Tychach, sesja poślubna w Wysokich Tatrach - Ola i Grzegorz

 tatrzanska lomnica,kotulinskiego 6, K6 sesja slubna w wysokich tatrach
Lubię takie miejsca, lubię takich ludzi. Zakochana w sobie po uszy para młoda, rodzina, przyjaciele, znajomi. Doskonała zabawa dzięki DJ-owi z dużym poczuciem humoru. Szacunek do tradycji, ale i nowoczesność. Wszystko połączone ze sobą z wyczuciem i ze smakiem. Poznałam Tychy, jakich do tej pory nie znałam. Przekonałam się czym jest (od niedawna moja ulubiona) Kreatywna Przestrzeń K6 w Czechowicach-Dziedzicach i w końcu niesamowita przygoda w słowackich Tatrach. Z Łomnicą, Łomnicką Przełęczą, Łomnickim Stawem. Oglądajcie! W rolach głównych Ola i Grzegorz.  

Sesja plenerowa w Krakowie - Joanna i Maciej

fotograf na wesele Krakow zdjecia na kazimierzu
Kraków to miejsce idealne na zdjęcia. Niewyczerpane źródło inspiracji, scenografii, scenerii, zależne jedynie od pory roku, pory dnia, słońca, chmur, ale przede wszystkim od fotografowanych osób.Kilka kadrów z plenerowej sesji niezwykłej pary: Asi i Maćka. 

Sesja randkowa w Bielsku - Ola i Karol

sesja randkowa na bielskiej starowce
Sesja randkowa to świetny sposób na sprawdzenie jak obiektyw aparatu radzi sobie z nami. To także sposób na sprawdzenie fotografa. Na miejsce sesji Oli i Karola wybraliśmy piękną, bielską starówkę. Towarzyszył nam ogromnie ciekawski Willi, piesek Oli i Karola. Jak wyszło sprawdzanie fotografa? Ślubnym fotografem Oli i Karola będzie Studio Zielona Kropka:)))

Ślub w Kętach, wesele w Czechowicach-Dziedzicach, sesja w Krakowie - Karolina i Adam

kreatywna fotografia ślubna Kraków
Piękna suknia Panny Młodej, piękna fryzura, piękny makijaż, piękna limuzyna i najpiękniejsze, pełne szczęścia uśmiechy Karoliny i Adama - Państwa Młodych. Zakochani po uszy, wpatrzeni w siebie. Oglądajcie! 

Sesja ślubna nad Morskim Okiem - Joanna i Robert

Morskie Oko sesja slubna
Miało być boisko i piłkarska sesja plenerowa ale wyszło inaczej, a Joanna i Robert chyba nie żałują, bo napisali, że zdjęcia "wszystkie są przepiękne". Rozkoszowaliśmy się widokiem Morskiego Oka i otaczających go tatrzańskich szczytów. Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z tej sesji, ale wcześniej obejrzyjcie kilka kadrów ze ślubu w kościele w Piotrowicach oraz przyjęcia weselnego w Rajsku.

zobacz zdjęcia


 

Joanna & James. Polsko - angielski ślub w Krakowie. Kościół Mariacki

slub w kosciele mariackim przyjecie w willi decjusza
To był piękny ślub, zaplanowany z dużą dbałością o detale, a wszystko zza granicy! Pani Młoda i Pan Młody mieszkają w Zjednoczonym Królestwie. Nie lada sztuka ogarnięcia poszczególnych elementów ślubnej maszynerii przy pomocy telefonu i poczty elektronicznej udała się znakomicie i 22 sierpnia w Kościele Mariackim w Krakowie Joanna i James, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół, powiedzieli sobie "tak".  Miejscem, do którego Państwo Młodzi zaprosili weselnych gości była Willa Decjusza. Gości bawił DJ POLAN. Na sesję plenerową umówiliśmy się dwa dni później. Spacerując po Krakowie z Parą Młodą i aparatem szukaliśmy romantycznych miejsc i romantycznych ujęć. Chcieliśmy też, by na zdjęciach znalazła się pozytywna siła, którą mają w sobie Joanna i James. Myślę, że nam się udało! 
Asiu, James'ie, jeszcze raz wszystkiego dobrego!  zobacz zdjęcia


Ada i Maciek. Ślub w plenerze, sesja w opuszczonej fabryce

ślub w plenerze, zdjęcia ślubne Andrychów Wadowice
Ada i Maciej pobrali się w lipcu, w miesiącu, w którym dojrzewają zboża, a na łąkach królują chabry, rumianki i maki.To był ślub w kolorze niebieskim, w kolorze chabrów. Pani Młoda poszła do ślubu w uplecionym przez siebie wianku, a w ręku trzymała bukiet z kwiatów i zbóż zebranych na sandomierskich łąkach. Miłość, wierność, uczciwość przyrzekali sobie pod gołym niebem w ossolińskiej Kaplicy Betlejemskiej. Na weselne przyjęcie Ada i Maciek wybrali miejsce absolutnie zaczarowane - Dwór na Wichrowym Wzgórzu w Przybysławicach. A plener? Plener to już zupełnie inna historia. Spotkaliśmy się w Krakowie, by razem zapuścić się w uliczki krakowskiego Kazimierza. Na koniec odwiedziliśmy pełne niepokoju i spękanego betonu miejsce, czyli ruiny krakowskiego Prefabetu. zobacz zdjęcia


Kasia i Janusz. Ślub i plener w Krakowie

Mogiła, kościół św. Bartłomieja, stary kosciół w krakowie
Piękny kościółek św. Bartłomieja, cudowna ceremonia z Kasią i Januszem w głównych rolach a później przyjęcie w takim miejscu, że zapiera dech w piersiach. Do tego pełni poczucia humoru znakomici muzycy z Brooklyn Band. To nagroda za niezłą dawkę stresu:) Z Kasią i Januszem wszelkie formalności załatwialiśmy poprzez e-mail, dlatego baliśmy się, że pod kościołem nie rozpoznamy Państwa Młodych. Tym bardziej, że akurat tego dnia ślubów w tym miejscu było bardzo dużo. Parę Młodą rozpoznaliśmy jednak bezbłędnie:) To jednak nie koniec stresu. Po ceremonii, w drodze do domu weselnego mieliśmy problemy z nawigacją i zmuszeni byliśmy skorzystać z pomocy uroczego pracownika stacji benzynowej, który rzekł: na dwunastych światłach w prawo, później w lewo, po 7 km za znakiem ostro w dół i jesteście:) To liczenie świateł na Wielickiej:) Ale udało się. Popatrzcie, jak ta czerwcowa sobota wygląda na naszych zdjęciach. zobacz zdjęcia


Asia i Ziober. Ślub w Andrychowie, sesja w opuszczonym pałacu

sesja w opuszczonym pałacu, zdjęcia ślubne, kreatywna fotografia ślubna
Pytasz mnie: co słychać? Dziękuje, u mnie maj - śpiewa Łukasz Zagorbelny. U nas ciągle maj - miesiąc zakochanych. Na parkiecie Para Młoda z grupą przyjaciół. W efekcie genialny, widowiskowy pierwszy taniec! Wspaniała zabawa do białego rana i tajemniczy klimat na zdjęciach z sesji plenerowej. Asia i Ziober, czyli majowy ślub na zdjęciach Zielonej Kropki. zobacz zdjęcia
 

Antoś. Sesja niemowlęca Bielsko-Biała

sesja niemowlęca Andrychów, sesja dziecięca Andrychów, sesja rodzinna
Dziś przedstawiam Wam cudownego, maleńkiego mężczyznę o imieniu Antek. W dniu sesji miał 20 dni:) Kruszynka dzielnie zniosła obecność fotografa. Rodziców Antoniego: Basię i Grzesia już znacie, choćby z niedawnej sesji ciążowej. zobacz zdjęcia
 

Sesja ciążowa w Krakowie - Kasia, Michał i Adaś

sesja ciążowa Andrychów, zdjęcia ciążowe Kraków
Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie - powiedział kiedyś Julian Ejsmond. My, z Kasią, Michałem i kotką Bazylią czekamy na uśmiech Adasia, a Wy macie szansę to oczekiwanie zobaczyć na zdjęciach:) zobacz zdjęcia