Miłosne historie

Za co kochamy piasek? Wyjątkowa ślubna sesja plenerowa

Fotograf na ślub Kraków Andrychów Bielsko kogo polecacie?

Jedyne takie miejsce w Polsce, scenografia dla polskiej superprodukcji  „Faraon”, wojskowy poligon, olbrzymia połać piasku, trochę skąpej roślinności. Tylko tyle, a może aż tyle ma do zaoferowania fotografom i fotografowanym Pustynia Błędowska, polska Sahara.

 Na plenerową sesję ślubną na pustynię wybraliśmy się z Justyną i Łukaszem. Nim dotarliśmy do piasku przystanęliśmy na kilka ujęć w bogatszym nieco od pustynnego krajobrazie. Trochę zdjęć w lesie na obrzeżach pustyni i, niczym karawana, ruszyliśmy wgłąb lotnych piasków mijając po drodze „różę wiatrów”, wybudowany nie tak dawno system drewnianych tarasów i pomostów, który ma ochronić pustynię przed zadeptaniem i przytrzymać tłumy pragnących grilla i widoków jednocześnie turystów.

Wśród fotografów ślubnych, wśród par młodych poszukujących miejsca w okolicy Krakowa na plenerową sesję poślubną, Pustynia Błędowska cieszy się dobrą sławą. Przede wszystkim ze względów estetycznych ale i praktycznych. Blisko, łatwy i wygodny dojazd, bez czasochłonnej i męczącej, pieszej wędrówki (w sukni ślubnej na sobie!).

Pustynia Błędowska nie jest wielka, ale po kilku minutach spaceru udaje się nam znaleźć miejsce, w którym piasek sięga po horyzont. Chwila aż niebo oczyści się z prostych linii nakreślonych przez silniki odrzutowych samolotów i zaczynamy zdjęcia.

Prawie pozbawiony szczegółów i akcentów krajobraz powoduje, że można skupić się na rzeczach istotnych. Teraz liczą się emocje, relacja. Kadr po kadrze przemierzamy pustynię z Justyną i Łukaszem. Nie ingerujemy w to, co dzieje się między nimi, staramy się „złapać” to aparatem.

Nasza pustynna podróż powoli się kończy. Słońce zmierza ku zachodowi. Jego czerwonawa tarcza zniknie zaraz gdzieś za Dąbrową Górniczą. Jeszcze kilka ujęć i wracamy. I dream of rain, I dream of gardens in the desert sand… nucimy pod nosem Stinga.

Zapraszamy. Dołączcie do naszej pustynnej wyprawy z Justyną i Łukaszem.

Plener ślubny na pustyni Błędowskiej Fotograf ślubny Kraków kogo polecacie polecany fotograf ślubny Warszawa kreatywne zdjęcia ślubne Kraków Warszawa Andrychów Najlepszy fotograf ślubny Kraków kreatywna sesja poslubna Krakow Szukam fotografa na ślub, kogo polecacie? dobre zdjęcia ślubne Kraków dobre zdjęcia ślubne Warszawa dobre zdjęcia ślubne Bielsko dobre zdjęcia ślubne Andrychów dobre zdjęcia ślubne Wadowice Ślub w stodole, rustykalne wesele w okolicy Krakowa fotograf ślub Kraków Gdzie zrobić plener ślubny koło Krakowa Nietypowe miejsce na plener ślubny koło KrakowaMiejsce na plener ślubny, co polecacie? Zdjęcia ślubne na pustyni błędowskiej best wedding photographer Cracow Warsaw Bielsko english speaking wedding photographer cracow, warsaw, bielsko, katowice jak dobrze wyglądać na zdjęciach ślubnych jeden czy dwóch fotografów na ślub? recommended wedding photographer cracow warsaw bielsko katowice wyjątkowe zdjęcia ślubne KRaków Warszawa Katowice bielsko Andrychówpolećcie jakieś miejsce na plener ślubny sesja plenerowa o zachodzie słońca kreatywna fotografia ślubna Kraków ANdrychów Wadowice kęty Fotograf ślubny AndrychówPolecany fotograf ślubny Andrychów Fotograf ślubny Kraków kogo polecacie