Opinie o Zielonej Kropce

Edyta i Paweł

Z całego serca polecamy Zieloną Kropkę. Już od pierwszego spotkania z Moniką i Łukaszem wiedzieliśmy, że trafiliśmy na fotografów z powołania, którzy zdjęciami potrafią opowiadać piękne historie. Zdjęcia z naszego ślubu i pleneru przerosły nasze najśmielsze oczekiwania (a raczej do tej pory mieliśmy się za osoby nienachalnie fotogeniczne ;) ) Reportaż ze ślubu i wesela jest pełen emocji i świetnie uchwyconych wyjątkowych momentów. Podczas pleneru Monika była świetnie przygotowana, służyła radą i pomocą, doradzała co robić i jak pozować, co było dla nas niezwykle cenne. Pomogła wybrać miejsce, które okazało się być strzałem w dziesiątkę!
Dodatkowo Monika i Łukasz są niezwykle ciepłymi i sympatycznymi ludźmi ze świetnym poczuciem humoru. Nie sposób nie wspomnieć też o świetnym kontakcie - wymiana wiadomość była czystą przyjemnością, widać olbrzymi profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej pary.
Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy zdjęcia w formie pięknie ułożonej historii, nie obyło się bez łezki wzruszenia :)
Zdecydowanie polecamy Zieloną kropkę wszystkim, którzy szukają nie tylko pięknych zdjęć, ale też pięknie opowiedzianej historii, do której po latach cudownie będzie wracać.

Edyta i Paweł